Põssa Polli õpib sõnu 2

Mäng jätkab “Põssa Polli õpib sõnu” printsiipi, aidates eri vanuses koolieelikutel hõlpsalt omandada eestikeelseid nimisõnu läbi keelelis-pildilise võrdluse, toetades ka oskust süstematiseerida ja loogiliselt mõelda. 
 
Karbis on kümme eri värvi piklikku teemakaarti, igal kaardil on kirjas üks ühisnimetaja: puuviljad, juurviljad, kalad, lilled, köögiriistad, majaosad, aia-, kooli-, spordi- ja matkatarbed.
 
Iga suure teemakaardi juurde kuulub üks väiksem sama värvi kaart, millel on kirjas viis nimisõna, mis kuuluvad antud ühisnimetajaga kokku (näiteks suure sõnakaardi KALAD juurde kuulub kaardike nimetustega: angerjas, haug, kilu, lest, säga). Keelematerjali toetab ruudukujulistel kaardikestel kujutatud pildimaterjal, kus igale nimisõnale vastab samasisuline pildike (pilte on karbis kokku 50). Iga pildi kõrval on kirjas ka täht, millega pildil kujutatu algab.
 
Mängu juhend: lauale puistatud sõnakaardid-värvipildid tuleb süstematiseerida ning omavahel õieti kokku seada nii, et tekiks 10 komplekti. Pildikaardid võib panna lauale ka tagurpidi. Nii tekib lastel kaarte järjest võttes väike üllatusmoment. 
 
"Põssa Polli õpib sõnu" on töötatud välja põhimõttel, et seda saaks mängida mitmel erineval moel, pidades silmas eelkõige raskusastme varieerimise võimalust eri vanuses laste puhul.
Hind:12 €